Rezidence Zámecký Dvůr - Etapa 2

O projektu: 
Projekt „Rezidence Zámecký dvůr“ v Brandýse nad Labem je navržen architektonickým studiem tak, aby splňoval náročné požadavky na současné nároky rezidenčního bydlení a zároveň ctil kontext původního „hospodářského dvora“ s dosud existujícími historickými objekty.
Architektonické ztvárnění areálu je citlivou kombinací přiznané historie dané lokality a zajímavých moderních, architektonických prvků. Díky tomuto přístupu, který je výsledkem souladu představ developera a architekta, dostává celý areál osobitou tvář.
Jedním z nejdůležitějších podnětů, který zcela zásadně ovlivnil architektonickou a urbanistickou podobu celého areálu, je kontext historie v okolí a sousedství s krásnou zámeckou zahradou.
V areálu tak dochází k propojení již zrekonstruovaného historického objektu A, který se stal dominantou při pohledu z ulice Fakultní, s novostavbou domu B, která zachovává důležité prvky slohově architektonické výzdoby původní historické budovy a soudobou architekturou domu C1-C2, na které naváže v 2. etapě výstavba domů D a E1-E2.
Navržený vnitřní dvůr, propojený s dvorem vybudovaným v 1. etapě, nabídne všem obyvatelům možnosti relaxační a klidové zóny. Do dvora bude orientována většina místností bytů i předzahrádek bytů v přízemí.
Novostavba domu D je navržena jako čtyřpodlažní objekt s částečně ustupujícím třetím a čtvrtým podlažím a parkingem umístěním v podzemí. Novostavba domu E1-E2 je navržena jako tří podlažní objekt s lokálně umístěnými částmi obytného čtvrtého podlaží. Jednotlivé sekce domu E1-E2 propojuje podzemní parking. Obytný dům D je přístupný z vnitřního dvoru areálu, sekce E1 a E2 obytného domu jsou přístupné z průchodu domu v přízemí.
Dokončení výstavby této etapy s objekty D a E1-E2 se předpokládá v říjnu roku 2021.
 

Kontaktujte nás


Tento formulář slouží k odeslání obecného dotazu k projektu prodejci. Pro odeslání žádosti o rezervaci jednotky/nemovitosti prosím použijte formulář v detailu jednotky/nemovitosti – viz. Ceník.