Rezidence Zámecký Dvůr
Rezidence Zámecký Dvůr
Rezidence Zámecký Dvůr
Rezidence Zámecký dvůr: 
Projekt „Rezidence Zámecký dvůr“ v Brandýse nad Labem je navržen architektonickým studiem tak, aby splňoval náročné požadavky na současné nároky rezidenčního bydlení a zároveň ctil kontext původního „hospodářského dvora“ s dosud existujícími historickými objekty.
Architektonické ztvárnění areálu je citlivou kombinací přiznané historie dané lokality a zajímavých moderních, architektonických prvků. Díky tomuto přístupu, který je výsledkem souladu představ developera a architekta, dostává celý areál osobitou tvář.
Jedním z nejdůležitějších podnětů, který zcela zásadně ovlivnil architektonickou a urbanistickou podobu celého areálu, je kontext historie v okolí a sousedství s krásnou zámeckou zahradou.
V areálu tak dochází k propojení již rekonstruovaného historického objektu (A), který se stal dominantou při pohledu z ulice Fakultní, s novostavbou domu (B), která zachovává důležité prvky slohově architektonické výzdoby původní historické budovy a soudobou architekturou domu C1-C2.
Navržený vnitřní dvůr nabídne všem obyvatelům možnosti relaxační a klidové zóny. Do dvora bude orientována většina místností bytů i předzahrádek bytů v přízemí.
Novostavba domu C1-C2 je navržena jako třípodlažní objekt s lokálně umístěnými částmi obytného čtvrtého podlaží s mezonety a terasami. Jednotlivé sekce domu C1-C2 propojuje podzemní parking. Dům B je třípodlažní, dvě obytná patra a podkroví, bez podsklepení. Oba obytné domy (B a C1 - C2) jsou přístupné z vnitřního dvoru areálu.
Dokončení výstavby 1. etapy objektů B, C1 a C2 se předpokládá v červnu roku 2019.
V budoucnu na tuto první etapu naváže výstavba druhé etapy s domy D a E.

 

Kontaktujte nás


Tento formulář slouží k odeslání obecného dotazu k projektu prodejci. Pro odeslání žádosti o rezervaci jednotky/nemovitosti prosím použijte formulář v detailu jednotky/nemovitosti – viz. Ceník.